Hjem / Det sker i Herlev

Det sker i Herlev

Workshop – pimp dit LEGO med lys

Saturday, 14 April 2018 10:30 am

@ Biblioteket Kilden Dildhaven 40 Herlev, Denmark.

Admins: .

Søndagsfilm: The Square

Sunday, 15 April 2018 3:00 pm

@ Herlev Teaterbio Herlev Bygade 30 Herlev, Denmark.

Admins: .

Jesper Wung-Sung – Bag tremmer i Tivoli

Tuesday, 17 April 2018 7:00 pm

@ Biblioteket Kilden Dildhaven 40 Herlev, Denmark.

Admins: .

Kreahjørne – Stoftryk

Sunday, 22 April 2018 12:30 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: .

Middag med mord – fra jægersoldat til præst

Tuesday, 24 April 2018 7:00 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: .

Barselscafé – Kost

Thursday, 26 April 2018 10:30 am

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: .

Træstammeløbet

Friday, 27 April 2018 12:00 pm

@ Elverparken Tornerosevej Herlev, Denmark.

Admins: .

Middage for demensramte par

Thursday, 3 May 2018 5:00 pm

@ Frivilligcenter & Selvhjælp Herlev

Admins: .

Rævetime – Ordtrolden

Thursday, 3 May 2018 5:00 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: .

Herlev Triathlon 2018

Sunday, 6 May 2018 7:00 am

@ Hjortespringbadet Skinderskovvej 29 Herlev, Denmark.

Admins: .

Løb – find din optimale rytme

Sunday, 6 May 2018 11:00 am

@ Herlev Hallerne, atletikbanerne Tvedvangen 198, Herlev

Admins: .

Få pulsen ned med yoga og zoneterapi

Monday, 14 May 2018 7:00 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: .

Fingeren på pulsen – mød de danske forlag

Tuesday, 15 May 2018 9:00 am

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: .

Barselscafé – tandpleje

Thursday, 17 May 2018 11:00 am

@ Biblioteket Kilden Dildhaven 40 Herlev, Denmark.

Admins: .

Supertorsdag – American Folk og Cajun-food

Thursday, 17 May 2018 7:00 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: .

Giv dine gamle billeder nyt liv

Wednesday, 23 May 2018 5:00 pm

@ Biblioteket Kilden Dildhaven 40 Herlev, Denmark.

Admins: .

Turen går til bøgernes verden

Thursday, 24 May 2018 5:00 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: .

Sprogfitness – lær med kroppen

Saturday, 26 May 2018 11:00 am

@ Biblioteket Kilden Dildhaven 40 Herlev, Denmark.

Admins: .

Koncert – Tågerne forsvinder

Thursday, 31 May 2018 7:30 pm

@ Medborgerhuset Herlevgårdsvej 18 Herlev, Denmark.

Admins: .

Fri porno – pornoens historie

Wednesday, 6 June 2018 5:00 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: .

Hollandsk bogsalg

Monday, 11 June 2018 10:00 am

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: .

Varm op til VM

Tuesday, 12 June 2018 7:00 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: .

Barselscafé – Kost

Tuesday, 26 June 2018 10:30 am

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: .

Herlev Festuge 2018

Thursday, 23 August 2018 3:00 pm

@ Herlev Festuge Herlev Bygade 90 Herlev, Denmark.

Admins: .

Die Herren til Herlev Festuge

Saturday, 1 September 2018 6:00 pm

@ Herlev Festuge Herlev Bygade 90 Herlev, Denmark.

Admins: .