Hjem / Det sker i Herlev

Det sker i Herlev

Glarmesterens svende.

Saturday, 4 November 2017 1:00 pm

@ Medborgerhuset Herlevgårdsvej 18 Herlev, Denmark.

Admins: Medborgerhuset.

Mandagssalon – snak om bøger

Monday, 6 November 2017 5:00 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: Herlev Bibliotek.

Peter Lund-Madsen & Anne Skov Jensen. Foredrag.

Wednesday, 8 November 2017 7:00 pm

@ Medborgerhuset Herlevgårdsvej 18 Herlev, Denmark.

Admins: Medborgerhuset.

Thor og Odin og alle de andre

Tuesday, 14 November 2017 10:00 am

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: Herlev Bibliotek.

Alting starter i mørke

Thursday, 16 November 2017 7:00 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: Herlev Bibliotek.

Gorms bogbytte

Sunday, 19 November 2017 12:00 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: Herlev Bibliotek.

Rævetime – byg musikinstrumenter

Wednesday, 22 November 2017 5:00 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: Herlev Bibliotek.

Johs. Nørregaard Frandsen: Da landbolivet blev en by i provinsen

Wednesday, 22 November 2017 7:30 pm

@ Præstebro Kirke Tornerosevej 115, Herlev, Denmark.

Admins: Præstebro Kirke.

Skuespiller Bodil Jørgensen. Foredrag

Thursday, 23 November 2017 7:00 pm

@ Medborgerhuset Herlevgårdsvej 18 Herlev, Denmark.

Admins: Medborgerhuset.

Kreahjørne – i olielampens skær

Sunday, 26 November 2017 12:30 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: Herlev Bibliotek.

Reformationen – familie og ægteskab i det nye liv

Tuesday, 28 November 2017 3:00 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: Herlev Bibliotek.

Julemarked

Saturday, 2 December 2017 10:00 am

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: Herlev Bibliotek.

Mød julemanden på biblioteket

Sunday, 3 December 2017 12:00 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: Herlev Bibliotek.

Juleworkshop med Julenørklerne

Sunday, 3 December 2017 12:30 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: Herlev Bibliotek.

Mandagssalon – snak om bøger

Monday, 4 December 2017 5:00 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: Herlev Bibliotek.

Marc & Kristoffer. Julekoncert.

Thursday, 7 December 2017 8:00 pm

@ Medborgerhuset Herlevgårdsvej 18 Herlev, Denmark.

Admins: Medborgerhuset.

Herlev Visevenner synger julen ind.

Saturday, 9 December 2017 2:00 pm

@ Medborgerhuset Herlevgårdsvej 18 Herlev, Denmark.

Admins: Medborgerhuset.

Mød julemanden på biblioteket

Sunday, 10 December 2017 12:00 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: Herlev Bibliotek.

Juleworkshop med Elizabeth

Sunday, 10 December 2017 12:30 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: Herlev Bibliotek.

Søndagsjazz. Spirit of New Orleans

Sunday, 10 December 2017 1:00 pm

@ Medborgerhuset Herlevgårdsvej 18 Herlev, Denmark.

Admins: Medborgerhuset.

Ida Holmegaard i decembermørket

Tuesday, 12 December 2017 5:00 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: Herlev Bibliotek.

Luciaoptog på biblioteket

Wednesday, 13 December 2017 3:00 pm

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: Herlev Bibliotek.

Barselscafé – kostmøde

Thursday, 14 December 2017 10:30 am

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: På barsel i Herlev.

Peter Vesth og Venner. Julekoncert.

Sunday, 17 December 2017 2:00 pm

@ Medborgerhuset Herlevgårdsvej 18 Herlev, Denmark.

Admins: Medborgerhuset.

Vintersolhverv

Thursday, 21 December 2017 7:45 am

@ Herlev Bibliotek Herlev Bygade 70 Herlev, Denmark.

Admins: Herlev Bibliotek.